WP BakeryGroup’tan Kompakt Ekmek Pişirme Sistemi

WP Bakerygroup, fırıncılık donanımları bölümünde Kompakt Ekmek Pişirme Sistemini tanıttı. Sistem, WP Kemper Imperator CT II hamur kesici ile Superba Kompakt yuvarlak ve uzun kalıpçı içeriyor.

WPekmek_bakerygroupHassas ağırlıklarla bölme ve hassas işleme ile hızlı ve kapsamlı temizlik: Bunlar Kompakt Ekmek Pişirme Sistemi’nin özellikleridir. Sistem, WP Kemper Imperator CT II hamur kesici ile Superba Kompakt yuvarlak ve uzun kalıpçının akıllı bir bileşimini sunmaktadır. Oda içinde oda teknolojisi, Imperator CT II’yi çok yönlü ve büyük ve küçük ağırlıkları kaldırabilen bir ürün haline getirdi. Devamlı ağırlık takip ile güvenilir bir şekilde iyi bir ağırlık doğruluğu sağlamaktadır. Aynı zamanda, üründeki hidrolik sistem, hamurun dikkatli bir şekilde muamelesi için idealdir.
Imperator CT II buğday, karışık buğday, çavdar, karışık çavdar ve çok tahıllı hamur için uygundur. İşlenecek ağırlık, versiyonuna bağlı olarak 150 g ile 2900 gram arasında değişmektedir. Performans hamura bağlıdır ve saatte 600 ile 1500 adet arasında değişmektedir. 185’e varan verimde hamur işlenebilir. Superba Kompakt ile hamur işleme de çok esnektir, çünkü yuvarlak parçalar doğrudan çıkarılabilir veya daha uzun kalıplanabilir.
Superba Kompakt, yuvarlak ve uzun kalıplamayı tek bir makinede buluşturur ve böylece üretim alanını verimli bir şekilde kullanır. Kalıplama kayışları esnek bir şekilde ayarlanabilir ve optimum kalıplama sonuçları elde edilebilir. Superba Kompakt, net hamur ağırlığı 500 ila 2000 gram olan ekmek üretimi için uygundur.

Kontrol edin

Dünya Makarna Şampiyonu, Japon şef Keita Yuge

Bu yıl 8’inci kez gerçekleştirilen Dünya Makarna Şampiyonası kapsamında “Makarna Sanatı” temasıyla Paris’te düzenlenen şampiyonanın …