TAB Gıda Usta Pideci’yle büyüyecek

1200’e yakın restoranıyla hızlı servis sektöründe hizmet veren TAB Gıda, çeyrek asırlık tecrübesiyle ‘Pide işin ustasından yenir!’ diyerek Usta Pideci® markasını oluşturdu.

UstaPideci_AcilisTürkiye’nin hızlı servis restoran zinciri TAB Gıda, çeyrek asırlık tecrübesiyle ‘Pide işin ustasından yenir!’ diyerek kendi pide markası Usta Pideci®’yi yarattı. Türkiye’nin 3 farklı bölgesinde art arda 3 açılış yapan Usta Pideci®’yi rakiplerinden ayıran en büyük özelliği, doyurucu ürünü ekonomik fiyata sunması.
Akbatı AVM, Malatya Park AVM ve Adapazarı Agora AVM olmak üzere arka arkaya 3 yeni restoranı hizmete açtıklarını belirten TFI TAB Gıda Yatırımları Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kurdoğlu; “TAB Gıda olarak kurulduğumuz ilk günden beri değişmeyen misyonumuz halkımızı lezzetli, kaynağı belli, uygun fiyatlı ürünlerle buluşturmak. Bu misyonla yola çıkarak TFI TAB Gıda Yatırımları çatısı altında etinden salatasına, ekmeğinden patatesine kendi üretimimizi yaptığımız dev bir gıda ekosistemi kurduk. Bugün 4’ü global, 3’ü ulusal 7 marka ve 1.200’e yakın restoranımızla Türk halkına hizmet sunuyoruz. TFI TAB Gıda yatırımları olarak sadece Türkiye’de 25.000’i aşkın, Çin ile beraber ise 50.000’in üzerinde istihdam sağlıyoruz. Ülkemize ve markalarımıza yatırım yapmaya hız kesmeden devam edeceğiz. Usta Pideci®, Türkiye’nin en büyük döner zinciri olma gururunu bize yaşatan Usta Dönerci®’den sonra TAB Gıda’nın kendi yarattığı ikinci markasıdır. Ülkemize ve markalarımıza yatırım yapmaya hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Kontrol edin

Dünya Makarna Şampiyonu, Japon şef Keita Yuge

Bu yıl 8’inci kez gerçekleştirilen Dünya Makarna Şampiyonası kapsamında “Makarna Sanatı” temasıyla Paris’te düzenlenen şampiyonanın …