Simit Sarayı, Cezayir’de 50 mağaza açacak

Simit Sarayı, Cezayir’de yeni mağazalar açmak üzere anlaşma sağladı. Anlaşma kapsamında kısa süre içinde ülkede 50 yeni Simit Sarayı mağazası açılacak. Firma bu yıl Slovenya ve Erbil’e de mağazalar açacak.

simitsarayi_bbm31Dünyanın 4 kıtasında faaliyet gösteren Simit Sarayı, bulunduğu coğrafyalarda büyürken, yeni ülkelerde de mağaza açmaya devam ediyor. Simit Sarayı, Cezayir’de 50 mağaza açmak için anlaşma sağladı. Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, Cezayir’in en büyük yatırım gruplarından olan SPA Groupe Bourouag Construction CEO’su Réda Bourouag ile anlaşma imzaladı. Anlaşma kapsamında Grup, kısa süre içinde ülkede 50 yeni Simit Sarayı mağazası açacak.

2017’de Sırbistan’da 8 mağaza açarak Balkanlar’a açılan Simit Sarayı’nın bölgede yeni adresi Slovenya oldu. Turizm başta olmak üzere hizmet sektöründe faaliyet gösteren Al-Faris Grubu ile anlaşma sağlandı. Al-Faris CEO’su Adnan Supuk, mart ayında İlk Simit Sarayı mağazasının Slovenya’da açılacağını belirtti. Irak pazarına Başkent Bağdat’ta 2017’de giren markanın yeni adresi Erbil olacak. İlk mağaza Erbil Family Mall’da açılacak.

Yeni ülkelerdeki yatırımları değerlendiren Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, “Farklı ülkelerden master franchise ve ortaklık tekliflerinde seçici davranarak karar veriyoruz” dedi. Kavukcu, halihazırda dünyada, sektörde ilk 10 içinde sayılan Simit Sarayı’nı kısa süre içinde ilk 5 içinde görmeyi planladıklarını ifade etti.

Kontrol edin

fao

FAO’nun yeni Genel Direktörü Çinli Qu Dongyu

BM Gıda ve Tarım Örgütü’nün (FAO) Genel Direktörü, Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC) Tarım ve Kırsal …