Saray Bisküviye 27 yıllık deneyimli tedarik direktörü

Atıştırmalık sektörünün önemli markalarından Saray Bisküvi’nin Tedarik Zinciri Direktörü Melih Yavuz Sağlam oldu. Çeşitli sektörlerde 27 yıllık deneyimi olan Sağlam haziranda görevine başladı.
Melih_Yavuz Saglam
Saray Holding’in en önemli iştiraklerinden Saray Bisküvi’nin Tedarik Zinciri Direktörlüğü’ne Melih Yavuz Sağlam getirildi. 2018 Haziran ayı itibariyle Saray Bisküvi Tedarik Zinciri Direktörü olarak yeni görevine başlayan Sağlam, şirket hedefleri ve vizyonu doğrultusunda çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan Sağlam, yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı. Sağlam, 27 yıllık çalışma hayatında İGSAŞ’ta Üretim Mühendisi, Kırlangıç’ta Bakım ve Üretim Müdürü, Balsu ve Yaman Roschis’te Fabrika Müdürü, Ontex, Evyap, Pakten ve Çiftçiler Birlik şirketlerinde Tedarik Zinciri Direktörlüğü görevlerini üstlendi.

Kontrol edin

FRITSCH, MULTIVAC çatısı altına girdi

Türkiye’de yatırımları bulunan FRITSCH Grubu, paketleme devi MULTIVAC’ın çatısı altına girdi. Temmuz ayında FRITSCH Grubu’nu …