Modern Bakery Moscow 2019’un sergi alanının % 80’i satıldı

Moskova’da 12-15 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan 25. uluslararası sergi Modern Bakery Moscow’a 2019 için katılımcıların kaydı devam ediyor.

ModernBakeryMoscow-

Rusya’nın en büyük Uluslararası Fırıncılık, Pastacılık ve Şekerleme Fuarı Modern Bakery Moscow 25’inci şovuna hazırlanıyor. Messe Frankfurt tarafından organize edilen ve Türkiye’den yoğun katılımın olduğu fuar Moskova’da 12-15 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek. Bu güne kadar sergi alanının yüzde 80’i satılan 25. uluslararası Modern Bakery Moscow 2019 Fuarı’a firmaların kayıt süreçleri devam ediyor.

Şimdiye kadar 115’den fazla firmanın kayıt yaptırdığı fuarda firmalar, fırıncılık ve şekerleme endüstrileri alanındaki en yeni teknolojileri ve hammadde çözümlerini müşterileriyle buluşturacak. Modern Bakery Moscow, hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin pazarın tüm oyuncularıyla buluşmasına imkan veriyor. Bu özelliği fuarın büyümesine büyük katkı sağlıyor.

Kontrol edin

FRITSCH, MULTIVAC çatısı altına girdi

Türkiye’de yatırımları bulunan FRITSCH Grubu, paketleme devi MULTIVAC’ın çatısı altına girdi. Temmuz ayında FRITSCH Grubu’nu …