LeMatic Inc., Asya-Pasifik Ofisini Açtı

asya-pasifik

Dilimleme ve paketleme makineleri ile otomatik sistemler alanında uluslararası fırıncılık sektörünün önde gelen tedarikçilerden olan LeMatic, Asya-Pasifik bölgesindeki ilk ofisini Japonya’nın başkenti Tokya’da açtı ve coğrafi yayılım alanını genişletti. Yeni ofis, şirketin Asya-Pasifik’teki müşterileri için merkezi bir satış ve servis üssü olarak faaliyet gösterecek.

LeMatic ayrıca, toplamda 50 yıldan uzun bir tecrübeye sahip olan iki profesyoneli de bünyesine kattı: Şirketin Asya-Pasifik direktörü olarak Michihiko Tanaka görev yapacak. Shinji Iijima ise teknik uzmanlık görevini yürütmeyi kabul etti.

Şirket için heyecanlı bir dönemin söz konusu olduğunu ifade eden LeMatic Başkanı Richard Kirkland, “Asya’da son yıllarda ekipmanlarımıza yönelik artan ilgiden dolayı kendimizi şanslı hissediyoruz. Şimdi de bölgeye kalıcı kaynaklar ayırarak daha rekabetçi olmayı ve çok daha kişisel bir düzeyde daha geniş bie müşteri tabanına hitap etmeyi hedefliyoruz. Bundan böyle, Asya-Pasifik’teki küçük ve orta ölçekli fırıncılar, LeMatic satış, kurulum ve servislerinden daha hızlı ve kaliteli şekilde yararlanabilirler.” dedi.

 

Kontrol edin

FRITSCH, MULTIVAC çatısı altına girdi

Türkiye’de yatırımları bulunan FRITSCH Grubu, paketleme devi MULTIVAC’ın çatısı altına girdi. Temmuz ayında FRITSCH Grubu’nu …