GUSAD’ın yeni başkanı Mesut Çakmak

Güney Doğu Un Sanayicileri Derneği (GUSAD) Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Beşler Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Mesut Çakmak seçildi.

Güneydoğu Un Sanayicileri Derneği’nde (GUSAD) yönetim kurulu başkanı değişti. Sektöre uzun yıllar hizmet eden Erhan Özmen’in koltuğuna Beşler Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mesut Çakmak seçildi. Un sektörünün sorunlarına çözüm bulmak amacıyla faaliyet gösteren Güney Doğu Un Sanayicileri Derneği’nin son genel kurulunda Yönetim Kurulu Üyeliklerine, Engin Müderris Fedaioğlu, İbrahim Halil Dayıoğlu, Mesut Acar, Nizamettin Yılmaz, Hasan Özmermer, Sedat Sezer, Bilal Özbay, İbrahim Halil Bükün, Abdülkadir Saatçi, Ebedin Ergün, Fatih Özufacık, Ömer Uslu seçildiler.

Başkan Mesut Çakmak yaptığı açıklamada, önceliklerinin sektöre ivme kazandıracak faaliyetlere imza atmak olduğunu, un sanayicilerinin tüm platformlarda en iyi şekilde temsil edilmesi yönünde bir felsefe benimseyeceklerini belirtti. Çakmak, “Derneğimize çok kıymetli emekler vermiş bulunan eski yönetime çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki yeni dönemde de sektör temsilcilerimize en iyi şekilde hizmet edecek ve derneğimizi her konuda ideal bir çözüm kuruluşu haline getireceğiz” şeklinde konuştu.

Öte yandan koltuğunu Mesut Çakmak’a devreden ve bugüne kadar GUSAD Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı başarıyla yürüten Özmen Un Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Özmen, uzun yıllar Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu Başkanlığı da (TUSAF) yaptı.

Kontrol edin

CNR Food İstanbul, Çekya Başbakanı Andrej Babis tarafından açılıyor

CNR Food İstanbul’un açılışını CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem ve Çekya Başbakanı Andrej …