GEA, Las Vegas’ta düzenlenecek IBIE’de şov yapacak

“100 yıllık tutku ve bilgi birikiminin birleşimi” sloganıyla GEA, 8-11 Eylül 2019 tarihlerinde Las Vegas’ta düzenlenecek olan Uluslararası Fırın Endüstrisi Fuarı’nda (IBIE) öncü firmaları GEA Comas ve GEA Imaforni markaları altında ileri fırın teknolojisini sergileyecek.

Sergilenen ürünler arasında yumuşak hamurlu kurabiye ve farklı şekillerde ve hamur kıvamlarında çörekler yapmak için yüksek kapasiteli GEA Rotary Molder yer alacak. Aynı zamanda, üç metreye kadar geniş fırınlarla çalışan ve daha iyi ürünler ve daha yüksek üretkenlikle sonuçlanan bir dizi yenilikçi özelliğe sahip olan GEA Multi-piston Depositor da sergilenecek. Sahne ışığında, cupcake, muffin, turta ve katlı pastaların üretimi için kağıt bardaklar, alüminyum folyolar ve plastik kaplar yerleştiren ve 50 devir/dakika hızında çalışan GEA Paper Cup Denester de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. GEA’nın -40 dereceye ulaşan donma koşullarında kullanılmak üzere özel olarak geliştirilen yeni LED ışık seçeneği GEA TecLight da görücüye çıkacak.
GEA uzmanları ayrıca, GEA spiral dondurucular için, ürünlerin enerji israf etmeden dondurulmasını sağlamak için ürünün donma seviyesini sürekli kontrol eden yeni dondurucu kontrol sistemi olan CALLIFREEZE®’yi; özellikle Kuzey Amerika pazarı için tasarlanmış hijyenik tasarım, yüksek ürün verimi ve düşük enerji tüketimi özelliklerine sahip GEA A-Tec spiral dondurucuları; ve tedarik zinciri boyunca gıda kalitesini koruyan doldur-kapat ve termoform sistemleri ile beraber GEA Packaging Solutions’u da tanıtacak.

Kontrol edin

FRITSCH, MULTIVAC çatısı altına girdi

Türkiye’de yatırımları bulunan FRITSCH Grubu, paketleme devi MULTIVAC’ın çatısı altına girdi. Temmuz ayında FRITSCH Grubu’nu …