Avrupa’nın en büyük Simit Sarayı Londra Leicester’da açıldı

Yurt dışında büyümesini sürdüren Simit Sarayı, Londra’nın en önemli kültür ve eğlence merkezlerinden biri olarak bilinen Leicester Meydanı’nda 500 metre karelik en büyük mağazasını açtı.simit sarayi2

2018 yılına yurt dışında 100 yeni mağaza hedefiyle yola çıkan Simit Sarayı, büyümesini sürdürüyor. Simit Sarayı, dünyanın en önemli turizm merkezlerinden biri olan Londra Leicester Meydanı’nda açıldı. 500 metrekarelik alana sahip Simit Sarayı, misafirlerinin hem lezzet hem de keyif noktası oldu.
Hollywood filmleri başta olmak üzere dünyanın en seçkin sinemalarının galalarına ev sahipliği yapan Leicester Meydanı, aynı zamanda en önemli kültür ve eğlence merkezlerinden biri olarak biliniyor. Simit Sarayı, Leicester Meydanı’nda, şehrin en görünür dijital reklam alanlarından birisi olarak bilinen Leicester 1’de açılarak, dünyanın en gözde merkezlerindeki mağazalarına bir yenisini eklemiş oldu. Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapmış olan Leicester 1’deki dev ekran, yaklaşık bir tenis kortu büyüklüğünde alana sahip. Tamamen Simit Sarayı’nın mimari ekibi tarafından tasarlanan ve uygulanan mağaza, görselliği ve ferah atmosferiyle misafirlerinin beğenisini kazandı.
Simit Sarayı, Amerika, Almanya, Hollanda, Sırbistan, Dubai ve Suudi Arabistan’ın aralarında yer aldığı 22 ülkede, en ünlü kentlerinde, dev meydanlarında yer alıyor. Simit Sarayı ayrıca; İngiltere’nin başkenti Londra’daki mağaza sayısını bu yılsonuna kadar 40’a ulaştırmayı hedefliyor.

Kontrol edin

CNR Food İstanbul, Çekya Başbakanı Andrej Babis tarafından açılıyor

CNR Food İstanbul’un açılışını CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem ve Çekya Başbakanı Andrej …