AMF ve Tromp Group tek çatı altında birleşiyor

AMF ve Tromp Group küresel stratejiyi bütünleştirmek için birleşiyor.  Birleşmenin, dünya çapındaki unlu mamul üreticisi müşterilerin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap vereceği belirtildi.

amf

AMF Bakery Systems; Tromp Saç Kaplama ve Depolama Sistemleri’nin çatı şirketi Tromp Group ve Den Boer Unlu Mamuller Sistemleri’nin dünya genelindeki toptancı ve perakende fırınlara daha iyi hizmet verebilmek için AMF çatısı altında birleşmeyi planladıklarını açıkladı. Hemen hayata geçecek olan plana göre, işletme Hollanda’da devam edecek olan tüm faaliyetlerine AMF Tromp ve AMF Den Boer olarak başlayacak.
Birleşme hakkında konuşan Markel Food Group CEO’su Ken Newsome, “Bu, Markel Food Group altında altı yıl önce başlayan stratejik ortaklığın ilerlemesidir. Avrupa’nın en iyi saç kaplaması, depolama, fırınlama ve taşıma teknolojisini dünyanın en güçlü fırınlama ekipmanı tedarikçisiyle birleştirirken, AMF Tromp ve AMF Den Boer’i gelecekte teknolojik, kültürel ve aynı zamanda yapısal olarak en iyi konuma getirmeyi amaçlıyoruz” dedi.
AMF Bakery Systems Başkanı Jason Ward ise “AMF Tromp ve AMF Den Boer ekiplerinin ve teknolojilerinin AMF’nin mevcut yeterliliklerine eklenmesi, bir yandan AMF markasının üzerine kurulduğu küresel desteği güçlendirecek diğer yandan da ortaklar olarak Markel Food Group çatısı altında zaten tesis etmiş olduğumuz sinerjiyi koruyacak. Bu birleşme ile, satışlarımız ve mühendislik ekiplerimiz en uygun işleme sonuçlarını sunmak için daha iyi teçhiz edilmiş olacak ve yumuşak ekmek, çörek ve sandviç ekmeğinden usta işi ekmekler, pizza ve bazlama, yufka ve kruvasan ve kek ve pastaya varana kadar çeşitli özel unlu mamuller de dâhil olmak üzere fırın müşterilerinin devamlı büyüyen ürün ihtiyaçlarını daha etkin bir şekilde destekleyebilecek” dedi.

Kontrol edin

CNR Food İstanbul, Çekya Başbakanı Andrej Babis tarafından açılıyor

CNR Food İstanbul’un açılışını CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem ve Çekya Başbakanı Andrej …