Abonelik

Sektörün nabzını BBM Dergisi ile tutun!  Bülten’e Abone Ol

BBM Dergisi, dünya fırıncılık, makarna ve bisküvi piyasasındaki son gelişmeleri aktaran, sektörün ihtiyaç duyduğu yenilik ve teknolojilere yer veren, dünyanın farklı bölgelerinin ekmek, unlu mamul, bisküvi ve makarna tüketim alışkanlıkları, kültürleri hakkında bilgi veren, sektörle ilgili uluslararası etkinlikleri takip eden ve katıldığı bu etkinliklerde edindiği bilgileri okuyucularıyla paylaşan bir yayın olmayı amaçlamakta ve içeriğini bu doğrultuda oluşturmaktadır.

Parantez Kongre ve Yayıncılık Hizmetleri tarafından fırıncılık, bisküvi ve makarna sektörüne yönelik olarak Türkçe ve İngilizce yayınlanan BBM Dergisi’ni düzenli olarak takip etmek için lütfen abone olun.

BBM Dergisi’nin 1 Yıllık (6 SAYI) Abonelik Bedeli % 18 KDV dahil 150 TL’dir.

BBM Dergisi’ne abone olmak için lütfen “Abonelik Formu”nu doldurup, ödeme dekontu ile birlikte 0 212 212 02 04’e fakslayınız. Ödeme yapabileceğiniz Banka Hesap bilgilerine “Abonelik Formu”ndan ulaşabilirsiniz.

“Abonelik Formu”nu indirmek için aşağıdaki linklere tıklayınız.
Formu WORD formatında
indirmek için tıklayınız.
Formu PDF formatında
indirmek için tıklayınız.

Abonelik, formun ve ödeme dekontunun Parantez Yayıncılık’a ulaştığı tarihten sonra yayınlanacak ilk sayıyla birlikte başlar.