Bosch, Hollanda’da paketleme teknolojilerini tanıtıyor

Bosch Paketleme Teknolojisi, Hollanda Schiedam’daki mekanında kurum içi bir gösteriyle müşterilerini, meslektaşlarını ve iş ortaklarını ağırladı. Gösteri boyunca, Bosch’un bağımsız makineleri, Delta robotik çözümleri, farklı besleme ve dağıtım teknolojileri tanıtıldı.

17+1

Bosch Paketleme Teknolojisi, 17 Şubat 2016’da Hollanda Schiedam’daki mekanında, kurum içi bir gösteriyle müşterilerini, meslektaşlarını ve iş ortaklarını ağırladı. 100’ün üzerinde uluslararası ziyaretçi, bisküvi, fırıncılık ve bar endüstrisi için geniş kapsamlı yatay paketleme teknolojilerini gösteren ve açıklayan Bosch uzmanlarının düzenledikleri turlara katılma şansını yakaladı. Bosch Paketleme Teknolojisi B.V.’nin Genel Müdürü Oscar Roth, gösteriyle ilgili şunları aktardı: “Kurum içi gösterimimizde, müşterilerimize, sadece bağımsız makinelerimizi değil, aynı zamanda Delta robotik çözümlerimizi, farklı besleme ve dağıtım teknolojilerimizi ve bunların da dahil olduğu hat kabiliyetlerimizi tanıtabildik. Buna ek olarak, kısa sonuç elde etme zamanının anahtarı olan yalın imalatımızı da göstermiş olduk. Müşterilerimiz ve potansiyel ortaklıklarımızla olan görüşmelerimizden hızlı teslimatın bir zorunluluk olduğunu anlamış durumdayız.”
Schiedam tesisinin geniş portföyü arasında, otomatik paketleme hatlarının yanında tek elle beslemeli paketleme makineleri de bulunuyor. Bosch, yatay portföyüyle birlikte, geniş ürün yelpazesini gösteren diğer Bosch Paketleme yerleşimlerinden de robotik ve dikey paketleme teknolojilerini gösterdi. Etkinlikte toplam 11 sistem tanıtıldı. Bisküvi endüstrisi için gösterimin odak noktası ise aşırı hassas bisküvilerin etkin ve güvenilir bir şekilde paketlenmesini sağlayan orta aralıklı bir otomasyon olan ve yakın zamanda piyasaya sürülen Pack 301 LS’ydi. Buna ek olarak, bisküvi istifi paketlemesi için farklı çözümler de gösterildi. Diğer ekipmanlar arasında barların, çöreklerin, gofretlerin, tortillaların ve pastaların paketlenmesi için tasarlanmış olan yatay paketleme çözümleri bulunmaktaydı. Bosch, özel bir ortamda deneyim paylaşımı ve zorlukların tartışılması için tüm ziyaretçileri için samimi bir platform sağladı.
Roth, gösterimi şu sözlerle özetledi: “Gösterim baştan sona oldukça başarılı geçti! Geniş çaplı çözümlerimizin faydalarını müşterilerimiz ile doğrudan konuşmamız ve onların alanda çalışan makineleri deneyimlemeleri için bundan daha iyi bir fırsat olamazdı. Bunun Shiedam’daki son gösterim olmayacağı kesin!”.

Kontrol edin

Halk-Ekmek-pide

İstanbul Halk Ekmek, pideyi 1 liradan satacak

Ramazan ayının vazgeçilmezi pide İstanbul’da çeşitli fiyatlarla satılacak. Normal fırınlarda 275 gramı 2 liradan satılacak …