SIAL Middle East ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor

SIAL Middle East 2018, 1000’den fazla katılımcı, 20 binden fazla ziyaretçi ve 500 civarında VIP alıcıyı ağırlamaya hazırlanıyor. 10-12 Aralık tarihlerinde Abu Dhabi Ulusal Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinlik, BAE Başbakan Yardımcısı Şeyh Mansur Bin Zayed El Nahyan’ın himayesinde düzenleniyor. 

sial

Bu yılki fuarda şekerleme, bisküvi ve hamur işi, alkolsüz içecekler, meyve ve sebzeler, kurutulmuş meyve, süt ürünleri, yumurta, mezeler, hazır yemek ve balık gibi pek çok kategoriden yenilikçi gıdalar, içecekler ve ikram ürünleri sergilenecek. Bu yıl katılımcıların yüzde 65’ten fazlası bölge için yeni olacak, bu da alıcılar ile bayiler/distribütörler, HORECA/yemek servisi, perakende ve havayolu ikram sektörlerini temsil eden ticari ziyaretçiler için yeni fırsatlara kapı açacak.
3 günlük fuar boyunca birçok etkinlik de düzenlenecek. Bunların arasında, bölgenin en önemli aşçılık yarışması olan La Cuisine ve Genç Şefler Yarışması ile yıl boyunca yapılan en iyi yiyecek-içecek yeniliklerinin sergilendiği SIAL Innovation da yer alıyor. Ayrıca, katılımcılar önceden belirlenen VIP alıcılarla ürün kategorisine göre belirlenmiş iş görüşmesi oturumlarında görüşebilecek. Seyahat ikramları alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden olan ve 36 yıldır süren The Mercurys, havayolu ikram profesyonellerini bölgenin en büyük etkinliğinde bir araya getiriyor. 40’tan fazla bölgesel ve uluslararası havayolu ile havayolu ikram şirketi her yıl SIAL Middle East’a katılıyor.

Kontrol edin

Limagrain_ekmek_katkı

Dünyaya açılmak için adını Limagrain Ingredients’e çevirdi

Fransız çiftçiler tarafından kurulan uluslararası bir tarım kooperatif grubu olan Limagrain Céréales Ingrédients, adını Limagrain …