Selva Gıda, enflasyonla mücadele için fiyat indirdi

İttifak Holding’ın gıda markası Selva Gıda, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan ‘Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na, makarnanın kilogram fiyatını 2,95 TL’den 2,65 TL’ye indirerek destek veriyor.
Selva_Gida_ Genel_Ozkan_Koyuncu
Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından ekonomide dengeleme stratejisi kapsamında hayata geçirilen ‘Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na, İttifak Holding bünyesinde gıda sektöründe faaliyet gösteren, 16 kategoride 180’in üzerinde ürüne ulaşan Selva Gıda da destek verdi. Türkiye ekonomisine sahip çıkmak için kampanya destek verdikleri belirtilen açıklamada bu doğrultuda Selva Gıda’nın, makarnanın kilogram fiyatını 2,95 TL’den 2,65 TL’ye indirdiği ifade edildi.

Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na makarnanın kilogram fiyatını indirerek destek vereceklerini belirten Selva Gıda Genel Müdürü Özkan Koyuncu, “Selva Gıda olarak, Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından başlatılan ‘Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’nı destekliyor ve millî dayanışma duygusu ile içinden geçtiğimiz bu dönemin üstesinden hep birlikte geleceğimize inanıyoruz. Anadolu topraklarından çıkan ürünlerimizin yüzde 50’sinden fazlasını dünyanın 90’dan fazla ülkesine ihraç ediyoruz. Yeni Türkiye’nin inşa edildiği bu dönemde sektörümüzün önemli oyuncularından biri olarak var gücümüzle çalışmaya, yarınlarımızın daha müreffeh olması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Kontrol edin

ekmekte-zam-tartismasi

Ankara’da ekmeğe yüzde 25 zam yapıldı

Ankara’da 1 Liradan satılan ekmek, yüzde 25 zamlanarak 1 lira 25 kuruştan satılmaya başlandı. Ankara’da …