Enflasyonla mücadeleye ETİ’den destek

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”na ETİ’den destek geldi.

enflasyonla-topyekun-mucadele

Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan, “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”na destek verdiğini açıkladı.

ETİ’den yapılan açıklamada, “Yarım asrı geçen süredir, memleketimizin ekonomik ve toplumsal kalkınmasına aralıksız hizmet etmiş bir Anadolu markası olarak, ülkemizin geleceğine olan inancımızla üzerimize düşen sorumlulukları bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yerine getirmeye devam edeceğiz.

Bu doğrultuda, Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından başlatılan “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”nı, yıl sonuna kadar ürünlerimizin fiyatlarını sabitleyerek, hatta seçili ürünlerde ve satış noktalarında belirlenmiş olan oranda yapacağımız indirimlerle destekleyeceğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız. Enflasyonla mücadele seferberliğinin ekonomimize olumlu yansımalarını en kısa sürede görmeyi temenni ederiz” denildi.

Kontrol edin

Limagrain_ekmek_katkı

Dünyaya açılmak için adını Limagrain Ingredients’e çevirdi

Fransız çiftçiler tarafından kurulan uluslararası bir tarım kooperatif grubu olan Limagrain Céréales Ingrédients, adını Limagrain …