İBA MÜNİH FUARI’NIN TÜRKİYE’DEKİ TEK MEDYA PARTNERİ BBM MAGAZİNE

Uluslararası ekmek, pasta ve atıştırmalık endüstrisinin merkezi platformu olan iba Münih Fuarı, 15 Eylül’de kapılarını açıyor. Üç yılda bir düzenlenen iba Fuarı’na Türkiye’den yoğun katılım gerçekleşiyor. Fuarın Türkiye’deki tek medya partneri ise BBM Dergisi.

4a2782cf6888ca5ab419843feef887c1226df932df0d136ede4566f02d21dc8f

Almanya’nın Münih kentinde 15 -20 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenecek iba Fuarına firmalar yoğun ilgi gösteriyor. Uluslararası ekmek, pasta ve atıştırmalık endüstrisinin şampiyonlar ligi olarak tabir edilen fuara Türkiye’den sektörün devleri katılıyor. Üç yılda bir gerçekleşen ve şirketlerin birçok yeni ürününü burada ilk kez piyasaya çıkarmaları sebebiyle büyük ilgi duyulan iba fuarı, adeta sektörün nabzının attığı yer oluyor. 12 salonda gerçekleşen fuara dünyanın her yerinden ziyaretçi akın ediyor.

İBA İÇİN ÖZEL SAYI

Dünya genelinde 11 medya kuruluşunun resmi partneri olduğu fuara Türkiye’den sadece BBM Magazine medya ortağı oldu. Standımızla yer alacağımız ve medya partneri olduğumuz Fırıncılık, Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Atıştırmalıklar ve Çikolata Teknolojilerinin sergilendiği ve dünyada kendi alanında en büyük fuarı olan iba Münih için özel sayı çıkarıyoruz.

15-20 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Münih kentinde düzenlenecek iba Münih Fuarı’nın medya ortağı olarak standımızda dergilerimizi ekstra kopyalarla dağıtacağız.

Fırıncılık, bisküvi ve makarna sektörünün ihtisas yayını olan BBM Dergisi Türkçe ve İngilizce olarak okuyucularıyla buluşuyor. Dergimiz matbu baskısının yanı sıra dijital mecrada da yurt içi ve yurt dışında sektör temsilcileri tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Dergimizin Eylül-Ekim sayısı ayrıca Türkiye’deki CNR Food İstanbul ve 26. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuar Worldfood İstanbul fuarlarındaki stantlarından okuyucularıyla buluşacak.

TÜRKİYE’DEN 57 FİRMA KATILIYOR

Sektördeki yenilikleri görmek isteyen ve iyi bilgilendirilmek isteyen herkes, iba için Münih’e geliyor. iba fuarının ziyaretçileri, dünyadaki hiçbir ticari fuarın eşleşemeyeceği ölçüde. Katılımcılar ticaretin tüm yelpazesini deneyimleyebilir. 45’ten fazla ülkeden 1,300’den fazla katılımcı ürün ve hizmetlerini sunacak. Fuara en büyük katılım düzenleyici ülke olan Almanya’dan 412 firma gerçekleşirken, İtalya 220, Çin 115, Hollanda 86, Fransa 54 ABD 55 ve Türkiye’den 57 firma kesin katılım göstereceğini duyurdu.

Kontrol edin

f.r

FRITSCH’in yeni CEO’su Alexander Schmitz

Dünyanın önde gelen fırın makineleri ve hatları üreticisi Alman FRITSCH Holding AG’nin tepe yönetimine 20 …