iba Münih, fırıncı ve pastacıların şovuna hazırlanıyor

Almanya’nın Münih kentinde 15 -20 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenecek iba Fuarına firmalar yoğun ilgi gösteriyor. Fırın, şekerleme ve aperatifl er sektörünün şampiyonlar ligi olarak tabir edilen fuara Türkiye’den sektörün devleri katılıyor.

iba

Eylül ayında “iba, gelecek için fırıncıları ve pastacıları hazırlar” sloganıyla kapılarını açacak olan “iba 2018 Münih fuarı” birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Üç yılda bir gerçekleşen ve şirketlerin birçok yeni ürününü burada ilk kez ortaya çıkarmaları sebebiyle büyük ilgi duyulan iba fuarı adeta sektörün nabzının attığı yer oluyor. 12 salonda gerçekleşen fuara dünyanın her yerinden ziyaretçilerin geldiği belirtilen açıklamada, “Sektördeki yenilikleri görmek isteyen ve iyi bilgilendirilmek isteyen herkes, iba için Münih’e geliyor. iba fuarının ziyaretçileri, dünyadaki hiçbir ticari fuarın eşleşemeyeceği ölçüde. Katılımcılar ticaretin tüm yelpazesini deneyimleyebilir. 45’ten fazla ülkeden 1,100’den fazla katılımcı ürün ve hizmetlerini sunacak” denildi. Şuana kadar fuara en büyük katılım düzenleyici ülke olan Almanya’dan 373 firma gerçekleşirken, İtalya 208, Çin 111, Hollanda 78, Fransa 51 ABD 49 ve Türkiye’den 47 firmanın kesin katılım göstereceği belirtildi.

Ayrıca ziyaretçiler, Hall A1’deki “iba Konuşmacı Köşesi” bölümünde hammadde, dijitalleştirme, akıllı üretim rotaları, nakitsiz ödeme ve yeni yasal düzenlemelerle ilgili etkinlik ve panellere katılabilecek. Yine B3 Salonundaki “Sanal Fırın Turları” deneyim alanında, sanal gerçeklik gözlüklerini kullanarak Almanya, Fransa, Yunanistan, İzlanda ve ABD’deki meslektaşlarının deneyimini yaşayabilecekler.

Kontrol edin

202

İDMA Fuarı’na Afrika ve Orta Doğu’dan yoğun ziyaretçi

Uluslararası Un, Yem, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı …