BBM, IBATECH ve Bakery Moscow’da ilgi odağı oldu

Fırıncılık, bisküvi ve makarna sektörünün ihtisas dergisi BBM, sektör için dünyanın en büyük pazarlarından biri olarak kabul edilen Türkiye ve Rusya’da düzenlenen fuarlarda yoğun ilgiyle karşılaştı.

Dak_iD4W0AA6bZkBBM Dergisi IBATECH İstanbul ve Modern Bakery Moscow fuarlarındaki standında okuyucularıyla buluştu. Sektörün vazgeçilmez yayını olan BBM’e firma temsilcileri ve katılımcılar yoğun ilgi gösterdi.

Bu yıl 12’ncisi düzenlenen 12.Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı -IBATECH İstanbul’da tüm sektör bir araya geldi. Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenen ve CNR Expo’da gerçekleştirilen fuarda, sektördeki son teknoloji fırınlar sergilendi. 4 gün boyunca açık kalan fuarda BBM Dergisi’nin satandı ziyaretçi akınına uğradı. Firmalar ve ziyaretçiler tarafından büyük rağbet gören BBM’in Mart-Nisan sayısının 2500 adedi dağıtıldı.

Mart ayında kapılarını açan Rusya’nın en büyük Uluslararası Fırıncılık, Pastacılık ve Şekerleme Fuarı Modern Bakery Moscow’ada da BBM’e yoğun ilgi gösterildi. Messe Frankfurt tarafından organize edilen fuara Türkiye’den bazı firmaların yanı sıra dergimiz BBM’de stant açarak okuyucularıyla buluştu. Türkçe ve İngilizce yayınlanan BBM Dergisi fuar katılımcılarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Moskova’da 4 gün süren fuarda Rusya ve BDT’de fırıncılık ve şekerleme endüstrisindeki tüm konuları kapsayan malzemeler, fırınlar, üretim tesisleri ve makinelerden ambalaj malzemelerine kadar birçok ürün sergilendi.

Kontrol edin

Limagrain_ekmek_katkı

Dünyaya açılmak için adını Limagrain Ingredients’e çevirdi

Fransız çiftçiler tarafından kurulan uluslararası bir tarım kooperatif grubu olan Limagrain Céréales Ingrédients, adını Limagrain …