IPACK-IMA ve MEAT-TECH fuarına yoğun ilgi

29 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında Rho-Fiera Milano fuar merkezinde düzenlenecek olan iki fuar uluslararası alıcıların ilgi odağı hâline geldi.

ipack

Uluslararası Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarı IPACK-IMA’ya katılım için yoğun başvuru olduğu belirtildi. Innovation Alliance’ın bir parçası olarak et ürünleri sektörüne hitap eden ve önde gelen iki işleme ve paketleme teknolojileri ve malzemeleri fuarı IPACK-IMA ve MEAT-TECH’in çok sayıda ön kayıt başvurusu aldığı açıklandı. Programların başlangıcına iki ay kala 30 binden fazla profesyonelin giriş bileti için başvuruda bulunduğu belirtildi. 90’dan fazla ülkeden gelecek olan ön kayıt yaptırmış ziyaretçiler gösteride yer alacak olan tüm iş kollarını temsil ediyor. İş kolları arasında Makarna, Unlu Mamuller ve Fırıncılık, Taze ve Hazır Gıdalar, Şekerleme, Meşrubat, Sağlık ve Kişisel Bakım, Sanayi Malları ve Dayanıklı Tüketim Malları, Kimyasal Ürünler, Sanayi ve Ev Ürünleri, Moda ve Lüks Eşya Endüstrisi.

İtalya’nın haricinde en çok ziyaretçinin kayıt yaptırdığı ülkeler ise Çin, İsviçre, Almanya, İspanya, Fransa, Türkiye, Yunanistan, İngiltere, İsrail, Portekiz, Kosova, Polonya, Hırvatistan, ABD, Slovenya, Mısır, Cezayir, Hollanda, Tunus, Lübnan, İran, Meksika, Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Etiyopya ve Kazakistan olarak sıralanıyor.

Yüksek vasıflı olan ziyaretçiler genel olarak firmalarında önemli kararları alan konumlarda bulunuyor. Ziyaretçilerin %73’ünü CEO’lar, teknik müdürler, AR-GE veya üretim müdürleri teşkil ediyor. Ziyaretçiler, aralarında Barilla, Ferro, Unilever ve Electrolux’un da bulunduğu uluslararası bir yelpazeyi temsil ediyor.

 

Kontrol edin

koenig bauer

Alman Koenig & Bauer, Duran Makina’yı aldı

Koenig & Bauer, Duran Makine’nin klasör yapıştırıcı işinin yüzde 80’ini devralarak Koenig & Bauer Duran …