İba Münih, fırıncı ve pastacıları geleceğe hazırlayacak

Rusya’da düzenlenecek Dünya Kupası Futbol Şampiyonası’ndan iki ay sonra tüm gözler Münih’te olacak. 15 -20 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan fırın, şekerleme ve aperatifler fuarı için dünyanın önde gelen sektör temsilcileri bir araya gelecek.
iba
Eylül ayında “iba, gelecek için fırıncıları ve pastacıları hazırlar” sloganıyla kapılarını açacak olan iba 2018 Münih fuarı birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak. İba’dan yapılan açıklamaya göre fuar katılımcıları, “Olağanüstü zanaat başarıları deneyimleyebilir, yeni fikirler keşfedebilir, ek iş alanları açabilir, ticaretteki teknik gelişmeler hakkında bilgi edinebilir, yeni makineleri harekete geçirebilir, ürünleri test edebilir, dersleri dinleyebilir, uzmanlarla konuşabilir ve böylece kendi şirketlerini tanıtabilirler. Bunlar, iba’ya yapılan ziyaretin ticarette olanlar için bir zorunluluk olmasının nedenlerinden sadece birkaçı” denildi.

Üç yılda bir gerçekleşen ve şirketlerin birçok yeni ürününü burada ilk kez ortaya çıkarmaları sebebiyle büyük ilgi duyulan iba fuarı  adeta ticaretin nabzının attığı yer oluyor.12 salonda gerçekleşen fuara dünyanın her yerinden ziyaretçilerin geldiği belirtilen açıklamada, “Sektördeki yenilikleri görmek isteyen ve iyi bilgilendirilmek isteyen herkes, iba için Münih’e geliyor. iba fuarının ziyaretçileri, dünyadaki hiçbir ticari fuarın eşleşemeyeceği ölçüde. Katılımcılar ticaretin tüm yelpazesini deneyimleyebilir. 45’ten fazla ülkeden 1,100’den fazla katılımcı ürün ve hizmetlerini sunacak. Fuara katılanlar, fırıncılar ve şekerlemeciler, gıda üreticileri ve tüccarlar, catering firmaları ve restoranlar gibi her büyüklükteki firmayı bulabilirler. Ayrıca Hall A1’deki “iba. Konuşmacı Köşesi” bölümünde yeni hammadde, dijitalleştirme, akıllı üretim rotaları, nakitsiz ödeme ve yeni yasal düzenlemelerle ilgili düzenlenecek etkinlik ve panellere katılabilecek.  Yine B3 Salonundaki “Sanal Fırın Turları” deneyim alanında, fuar ziyaretçileri saniyeler içinde tamamen farklı bir dünyada kendilerini kapatabilir ve sanal gerçeklik gözlüklerini kullanarak Almanya, Fransa, Yunanistan, İzlanda ve ABD’deki meslektaşlarının deneyimini yaşayabilirler” bilgisine yer verildi.

iba ayrıca ziyaretçilerine kişiye özel dijital bir hizmet sunuyor. Çevrimiçi pazarda, ziyaretçiler fuar için daha hızlı ve daha hedefli bir şekilde hazırlanacak ve bunlara uygun teklifler ve iletişim ortakları bulabilecekler. “Çözümler” bulmak için yeni arama seçeneği sayesinde, örneğin, catering teklifleri, sayısallaştırma, enerji verimliliği veya iba’da gösterilen malzemeler gibi alanlarda hızlı erişim çözümlerine ulaşılabilecek. Ayrıca ziyaretçiler doğrudan katılımcılarla iletişime geçebilir ve onlarla toplantılar düzenleyebilir.

Rehberli fırın turları, sahne arkasına özel bir bakış sunuyor. Münih’te ve çevresinde bir dizi fırın, uluslararası ziyaretçiler için kapılarını açıyor ve bunları Alman ekmek ve unlu mamuller için çeşitli reçetelere sunacak. Buna ek olarak, ziyaretçiler, uluslararası ziyaretçilerin kepekli ve karışık ekmek hazırlama hakkında daha fazla bilgi edinebileceği Lochham’daki Akademie des Deutschen Bäckerhandwerks (Alman Pişirme Ticareti Akademisi) ‘nde ticari seminerlere katılabilecekler.

Kontrol edin

202

İDMA Fuarı’na Afrika ve Orta Doğu’dan yoğun ziyaretçi

Uluslararası Un, Yem, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı …