Komşufırın, Franchise ile büyüyecek

İstanbul, Bodrum, Çeşme ve Antalya’da 62 şubesi bulunan Komşufırın, franchise sistemiyle büyüyecek. Komşufırın’ın hedefi özellikle Anadolu olacak. Şirket aynı zamanda yurt dışına da bayilik verecek.

komsuuuu

Mahalle fırıncılığını İstanbul’da yaygın halde gerçekleştiren Komşufırın Anadolu’ya açılmaya hazırlanıyor. Unlu mamulleri ve 40’a varan ekmek çeşidi bulunan şirket böylece yeni bir büyüme hamlesi başlattı. İstanbul’da 58 şube ile hizmet veren Komşufırın’ın İstanbul dışında Bodrum, Çeşme ve Antalya’da şubeleri bulunuyor. Marka, toplam 62 fırınında ürünleriyle her ay 1 milyondan fazla kişiye ulaşıyor. Komşufırın’ın unlu mamulleri arasında poğaçadan kurabiyeye, kruvasandan keklere kadar birçok ürün bulunuyor.

Komşufırın’ın lezzetlerini Anadolu’ya götürmenin zamanının geldiğini belirten Genel Müdür Kaan Aktoluğ, “Komşufırın olarak yeni bir büyüme hamlesi başlatarak, 12 yıllık tecrübelerimizi Anadolu’nun her iline götürmeye karar verdik. Uzun zamandır İstanbul’a geldiklerinde ürünlerimizi tadan, hizmetimizi deneyimleyen müşterilerimiz, bu lezzetlerin kendi şehirlerinde de olması talebinde bulunuyordu. Bunun yanı sıra yurt dışından gerek turistik sebepler gerekse iş amaçlı seyahatlerinde İstanbul’a gelen iş insanlarından da benzer talepleri sıkça duymaya başlamıştık. Bu talepleri yerine getirmek artık bizim için bir sorumluluk ve zorunluluk haline geldi,” dedi.

İstanbul da dahil yurt içinde ve yurt dışında franchise görüşmelerine başladıklarını anlatan Aktoluğ, “Franchise modelimize katılmak isteyen girişimciler 600 bin Türk Lirası’ndan başlayan tutarlarla yatırım yaparak Komşufırın lezzetlerini müşterilerine ulaştırabilecek. Planlamalarımıza göre yatırım geri dönüşü 3 sene olacak. Kazan-kazan modeli ile Komşufırın olarak yatırımcıların tüm operasyonel süreçlerinde yanında olacağız” diye konuştu.

Kontrol edin

Schmitz

FRITSCH’in yeni CEO’su Alexander Schmitz

Dünyanın önde gelen fırın makineleri ve hatları üreticisi Alman Fritsch Holding AG’nin tepe yönetimine 20 …