Saray Holding, Feveran’ı Seçti

Saray Bisküvi, Milkman, Greeneco gibi bünyesindeki marka ve farklı sektörlerdeki iştirakleriyle 110’dan fazla ülkeye ulaşan Saray Holding’in yeni iletişim ajansı Feveran İletişim oldu.
saray
Gıda ve enerji başta olmak üzere mobilya, teknoloji, ambalaj, tarım ve hayvancılık sektörlerindeki yatırımlarıyla dünyanın birçok noktasına hizmet sunan Saray Holding, yeni iletişim ajansını belirledi. Holding yaptığı araştırmalar sonucunda Feveran İletişim’le anlaştı. Sami Özdağ’ın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Saray Holding’in 2 binin üzerinde çalışanı bulunuyor. Saray Holding’in; İstanbul, Karaman, Kırklareli, Düzce, Denizli ve Kütahya’da 15 ayrı iştiraki var.

Feveran İletişim; Saray Holding ve bünyesindeki tüm markalara stratejik iletişim ortağı olarak hizmet verecek. Feveran İletişim markalara kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, medya ilişkileri ve içerik geliştirme gibi hizmetler sunuyor.

Kontrol edin

ebru_baybara_1

Mardin mutfağıyla dünyaya ilham veren 10 şeften biri oldu

Mardin topraklarında yetişen ürünlerle hazırladığı yemekleri dünyaya tanıtan Ebru Baybara Demir, ikinci kez Basque Dünya …