IBATECH’te ustalar maharetlerini, firmalar teknolojilerini sergileyecek

Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma ve Çikolata Teknolojileri Fuarı (IBATECH) İstanbul, 12-15 Nisan tarihleri arasında ilgili tüm sektörlerin profesyonellerini CNR Expo’da 12. kez ağırlayacak.
iBATECH
Bugün geldiğimiz noktada ekmek ve unlu mamuller serüveni, gelişen teknoloji ile bambaşka bir boyutlara taşındı. İnsanlık tarihi kadar eski olan ekmekle başlayan ve unlu mamullerle gelişimini devam ettiren kültür de bu tarihin önemli bir parçası. Bu anlamda Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma ve Çikolata Teknolojileri Fuarı (IBATECH) İstanbul, 12-15 Nisan tarihleri arasında ilgili tüm sektörlerin profesyonellerini CNR Expo’da 12. kez ağırlamaya hazırlanıyor.

Milli Takım şeflerinin canlı pişirimler yapacağı, ünlü şeflerin ziyarette bulunacağı, yaklaşık 5000 dilim pizza, 2 ton yaş pasta ve kuru pasta, 8000 sokak simidi, 1 ton dondurma, sınırsız standart ekmek gibi ikramların olacağı fuar 4 gün boyunca ziyaretçileri ağırlayacak.

Türkiye’nin 20 kişiyle çalışan ilk karanlık değirmen fabrikasında üretilen kişiye özel unlardan, 6 ay vitamin değerini kaybetmeyen tam buğday unlarına; kültürümüzün bir parçası olan halka tatlısının tadını kaybetmeyip el değmeden üretilmesine imkan sağlayan halka tatlısı makinasından, doğa dostu kumaşlardan üretilen bez çantalara; yenilebilir kumaş ve dantellerden, Nusret’in konseptinin oluşmasına da katkı sağlayan dry aged (et yaşlandırma) dolaplara; mutfak lezzetlerinin vazgeçilmez ögesi olan yumurtayı endüstrinin belki de en çok gerek duyduğu hız faktörüyle sentezleyen yumurta kırma makinasından, en az üretim kadar önemli olan pişirme işleminde kullanılan son teknoloji fırınlara kadar alanında ilklere imza atan 400’ü aşkın firma fuarda gösterimler ve canlı pişirimler yaparak hünerlerini sergileyecek.

Kontrol edin

Limagrain_ekmek_katkı

Dünyaya açılmak için adını Limagrain Ingredients’e çevirdi

Fransız çiftçiler tarafından kurulan uluslararası bir tarım kooperatif grubu olan Limagrain Céréales Ingrédients, adını Limagrain …