Söke, ürününü kullanan ustaları ödüllendirecek

Un sektörün yenilikçi markası Söke, IBATECH Fuarı’nda sıkı hazırlanıyor. Firma ürünlerini tanıtmanın yanı sıra sektör çalışanlarına özel hazırladığı Söke Profesyoneller Kulübü’nün duyurusunu yapacak.
soke
Söke, CNR Expo’da 12-15 Nisan tarihlerinde düzenlenecek IBATECH fuarında profesyonellere özel uygulama başlatacak. Fuarda duyurusu yapılacak Söke Profesyoneller Kulübü ile Söke profesyonel un çeşitlerini kullanan ustalar ve şefler aldıkları her üründen puanlar kazanacak. Ustalar topladıkları puanlarla tatilden elektronik cihazlara kadar pek çok hediye kazanabilecek. Söke böylece ürünleriyle emeğini lezzete dönüştüren profesyonelleri ödüllendirecek.

Söke CEO’su Başar Kılıç, fuarda ustalarının profesyonellere özel ürettikleri un çeşitleriyle farklı tarifler yaparak ziyaretçilere ürünlerin kullanımını anlatacaklarını belirtti. Kılıç şunları söyledi: “Söke standında pasta ustaları için Söke pastalık ve çeşitlik un ile pandispanya ve pasta çeşitleri yapılırken, Söke böreklik ve pastalık un ile İzmir’in vazgeçilmez lezzeti boyoz hamurunu açma ve boyoz yapımı gösterilecek. Ayrıca börek ustaları için Söke böreklik ve pastalık un ile börek hamuru açma ve börek yapımı sergilenecek. Ekmek ustaları için de Söke ekmeklik un ile ekmek çeşitleri yapılacak ve sunulacak.”

Kontrol edin

Limagrain_ekmek_katkı

Dünyaya açılmak için adını Limagrain Ingredients’e çevirdi

Fransız çiftçiler tarafından kurulan uluslararası bir tarım kooperatif grubu olan Limagrain Céréales Ingrédients, adını Limagrain …