BBM Dergisi Modern Bakery Moscow’da ilgi odağı oldu

Fırıncılık, bisküvi ve makarna sektörünün ihtisas dergisi BBM, sektör için dünyanın en büyük pazarlarından biri olarak kabul edilen Rusya’da yoğun ilgiyle karşılaştı. Modern Bakery Moscow fuarındaki standında okuyucularıyla buluşan BBM Dergisi, sektörün sesi olmaya devam ediyor.
12
Rusya’nın en büyük Uluslararası Fırıncılık, Pastacılık ve Şekerleme Fuarı Modern Bakery Moscow kapılarını 24.kez ziyaretçilerine açtı. Messe Frankfurt tarafından organize edilen fuara Türkiye’den bazı firmaların yanı sıra dergimiz BBM’de stant açarak okuyucularıyla buluştu. Türkçe ve İngilizce yayınlanan BBM Dergisi fuar katılımcılarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

134

Uluslararası şirketler, büyük iş fırsatlarını sunan Rusya’nın fırıncılık piyasası için ülkenin en büyük fuarlarından olan Modern Bakery Moscow’ya yoğun ilgi gösteriyor.  Moskova’da 12 Mart’ta kapılarını açan ve 4 gün sürecek olan fuarda Rusya ve BDT’de fırıncılık ve şekerleme endüstrisindeki tüm konuları kapsayan malzemeler, fırınlar, üretim tesisleri ve makinelerden ambalaj malzemelerine kadar birçok ürün sergileniyor. Modern Bakery Moscow’da, küçük fırınlardan endüstriyel fırınlara, üreticilere, teknoloji uzmanlarına, hizmetlere ve ticarete kadar Rusya’daki tüm fırın ve şekerleme sektörüne erişim sağlanabiliyor.

5

 2

Kontrol edin

idmmaa

155 milyar dolarlık buğday ve 5 milyar dolarlık un pazarın teknolojisi İstanbul’da görücüye çıkıyor

  155 milyar dolarlık buğday, 400 milyar dolarlık yem ve 5 milyar dolarlık un pazarının …