Özköseoğlu tünel fırın yelpazesini genişletiyor

Türkiye fırıncılık endüstrisinin gelişmesinde önemli payı olan Özköseoğlu, tünel fırın yelpazesini genişletiyor. Firma yeni ürünlerini IBATECH ve IBA 2018’de görücüye çıkaracak.

ozkoseoglu

Türkiye’nin önde gelen fırın makineleri üreticilerinden Özköseoğlu endüstriyel tesisler konusundaki deneyimlerini yeni tünel fırın tasarımları ile müşterilerine ulaştırıyor. Tünel fırın ürün gamını yeni tasarladığı; çalışma genişlikleri 1,8m ve 2,0m olan tel ve taş tabanlı fırınlarıyla genişleten Özköseoğlu, müşterilerinin farklı kapasite ve özelliklerdeki taleplerini karşılıyor. Hali hazırda dünya genelinde 100’ün üzerinde tünel fırın tesisi bulunan Özköseoğlu, çalışma genişlikleri 1,8 m’den 3,75 m’ye kadar ve çalışma uzunlukları 36 m’ye kadar olan tel/taş tabanlı fırınlar üretiyor. 56 yıldır sektöre hizmet veren firma yeni ürünlerini İBATECH 2018 ve IBA 2018 fuarlarında görücüye çıkaracak.
İç pazarda fırın grubunda en yüksek pazar payı ve marka bilinirliliğine sahip olduklarını belirten firma yetkilileri 1-4-6 gözlü kesme tartma makinaları, tost ve baget ekmeğine yönelik yeni uzun şekil verme ve konik yuvarlama makineleri ile de müşterilerine farklı çözümler sunduklarını söyledi. Önümüzdeki yıllarda özellikle endüstriyel tesisler konusunda anahtar teslim çözümlerde daha çok alternatifler oluşturacaklarını kaydeden firma yetkilileri şöyle konuştu: “Özköseoğlu pişirme fırınları ve hamur işleme ekipmanları ile de tercih ediliyor. Borulu ekmek fırınları, taş tabanlı katlı fırınlar, döner fırınlar, modüler katlı fırınlar, konveksiyonlu fırınlar, mini döner konveksiyonlu fırınlar ve hamur işleme ekipmanları ile pastane grupları, fırınlar, hoteller, restoran zincirleri, cateringler, market zincirleri için 70’i geçkin fırın ve ekipmanla hizmet veriyoruz.”

Kontrol edin

koenig bauer

Alman Koenig & Bauer, Duran Makina’yı aldı

Koenig & Bauer, Duran Makine’nin klasör yapıştırıcı işinin yüzde 80’ini devralarak Koenig & Bauer Duran …