TAŞPAKON, Alman fuar devi Messe Stuttgart ile işbirliğine gitti

Bu yıl 12. kez kapılarını açmaya hazırlanan IBATECH İstanbul, yeni işbirlikleriyle güç kazandı. EKMADER, GIDABİL ve KOSGEB’ten sonra TASPAKON’da fuar organizatörüyle işbirliği anlaşması imzaladı.

taskapon

Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından iki yıllık aralıklarla düzenlenen Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı (IBATECH İstanbul), 12-15 Nisan tarihleri arasında ilgili tüm sektörlerin profesyonellerini CNR Expo’da 12. kez ağırlamaya hazırlanıyor.
Büyüyen Türkiye pazarında ve Avrasya bölgesinde sektörünün en önemli etkinliği durumundaki IBATECH, bu yıl 5 salonda, 50.000 metrekarelik alanda organize edilecek. Fuara, Ekmek ve Unlu Mamüller Makinaları Sanayicileri Derneği (EKMADER), Gıda Bileşenleri ve Geliştiricileri Derneği (GIDABİL), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ve sektöründe önde gelen firmaların ardından Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu (TAŞPAKON) da destek verdi. Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Genel Müdürü Ufuk Altuntop ve TAŞPAKON Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Tufan arasında imzalanan anlaşma ile TAŞPAKON, Türkiye’deki 7 bölge federasyonu ve 60 ildeki derneği ile IBATECH İstanbul 2018 Fuarı’nı destekleyecek.
TASPAKON ile yapılan işbirliği anlaşmasıyla IBATECH İstanbul, Türkiye’nin en çok desteklenen fuarı oldu. IBATECH İstanbul, konsept gereği Türkiye’de organize edilen tek yarışma organizasyonu “Taşpakon Türkiye Kupası”nın ilk finaline de ev sahipliği yapacak.

Kontrol edin

idmmaa

155 milyar dolarlık buğday ve 5 milyar dolarlık un pazarın teknolojisi İstanbul’da görücüye çıkıyor

  155 milyar dolarlık buğday, 400 milyar dolarlık yem ve 5 milyar dolarlık un pazarının …