Simit Sarayı, Lübnan’da üçüncü şubesini açtı

Türk markalarına ilginin yüksek olduğu Orta Doğu’da hızlı bir büyüme stratejisi içinde olan Simit Sarayı, 2017 yılı sonunda girdiği Lübnan pazarında açtığı mağazalarına bir yenisini ekledi.

simit-sarayi-haber

Türkiye’nin uluslararası yeme-içme markası haline gelen Simit Saray yurt dışında büyümeye devam ediyor. 2017 yılı sonunda Lübnan’daki ilk mağazasını, Başkent Beyrut’taki City Mall’da, ikinci mağazasını da The Spot Chouefiat’ta açan Simit Sarayı, bu pazarı sevdi. Lübnanlılar tarafından yoğun ilgi gören Simit Sarayı, üçüncü mağazasını Başkent Beyrut’taki LeMall Dbayeh’te açtı.
Beyrut’ta açıldığı andan itibaren misafirlerinden yoğun ilgi gören mağaza, Simit Sarayı’nın mimari ekibinin tasarımı ve uygulaması ile inşa edildi. Marka kısa sürede Lübnan’daki mağaza sayısını 10’a çıkarmayı hedefliyor. Günün her saatine uygun hem atıştırmalık hem de doyurucu ürünleri Lübnan’da oldukça beğeni topladı. Simit Sarayı’nın özel hasat paketli çayı, dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden üretilen kahveleri, lokum, çikolata gibi ürünleri de Lübnanlıların evine girmeye başladı.
Simit Sarayı, İngiltere, Amerika, Almanya, Hollanda, Belçika, Sırbistan ve Suudi Arabistan’ın aralarında yer aldığı 22 ülkede, 426 mağazayla ülkelerin en ünlü kentlerinde, dev meydanlarında yer alıyor.

Kontrol edin

Barilla_Makarna1

Makarnalık buğday üretiminin 10 altın kuralı

Barilla, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Bahri Dağdaş Uluslararası Tarımsal Araştırma Enstitüsü iş birliğinde …