Turyağ Samsun’da Türkiye’nin Ustalarıyla Buluştu

Cargill Gıda Türkiye, Turyağ için başlattığı, “Türkiye’nin Yağı, Türkiye’nin Ustalarıyla” etkinliğine İstanbul ve Bursa’nın ardından Samsun’da devam etti.

turyag

Karadeniz’deki “Türkiye’nin Yağı, Türkiye’nin Ustalarıyla” buluşmasına, Samsun ve civar illerden yaklaşık 150 pastane ve börek ustası katıldı. Cargill Gıda Türkiye Pastacılık Yağları Satış Müdürü Halit Görgülü, Türkiye genelinde çok sayıda pastane ve börekçinin Turyağ müşterisi olduğunu belirtti.
Görgülü şunları söyledi; “Turyağ satış organizasyonu olarak, Türkiye’nin farklı yerlerindeki satış noktalarımızla çalışıyoruz. Bu noktalar aracılığıyla direkt satışlarımızı yaparken, sahadaki satış ekibimiz aracılığıyla da pastanelere ve ürünlerimizi kullanan börekçi, baklavacı gibi noktalara ulaşıyoruz. Yağlarımızı kullanan ustalara yönelik düzenlediğimiz etkinliklerimizi bugüne kadar İstanbul ve Bursa’da gerçekleştirdik. Samsun etkinliğimizin ardından önümüzdeki günlerde de Ankara, İzmir, Antalya ve Adana’daki ustalarımızla da buluşacağız. Turyağ olarak önümüzdeki dönemde de, tüm Türkiye’deki ustalarımıza destek vermeye devam edeceğiz.”

Kontrol edin

02

Haas artık Bühler Grubu’nun bir üyesi

Tahıl ve bakliyat işleme teknolojilerinde dünyanın öncü markası Bühler, ilk olarak eylül 2017’de duyurduğu Haas’ı …