Ensar Endüstri, Dubai’den Yeni İşbirlikleri ile Döndü

Anahtar teslim fabrikalar kurmakla adını duyuran Ensar Endüstri, Dubai’den yeni işbirliklerine imza attı. Şirket 32 şirketle ön görüşmelere başladı.

ensar

Saray Holding’in İstanbul merkezli teknoloji şirketi Ensar Elektronik ve Mekanik Endüstri, Dubai’de düzenlenen Gulfood Manufacturing Fuarı’ndan büyük başarılarla döndü. Fuarda Ensar Endüstri’nin işe özel çözümlerle teknoloji ve know – how sağlayarak kurduğu anahtar teslim tesis ve fabrikalar Afrika ve Asya pazarından katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılandı. Ensar Endüstri, fuarın hemen ardından bisküvi, gofret, kek ve sandviç bisküvi üretim tesisi kurmak için 32 şirketle ön görüşmelere başladı.

GÖZÜNÜ ASYA VE AFRİKA PAZARINA DİKTİ
Gulfood Manufacturing Fuarı’nın çok başarılı geçtiğini belirten Ensar Endüstri Ticaret Müdürü Kamil Özdağ, şunları söyledi: “İhracat yaptığımız ülkeler arasında Cezayir, Bangladeş, Türkmenistan, İran, Kongo, Liberya, Almanya, Mozambik, Mısır, Angola, Fas ve Senegal yer alıyor. Hedefimizde Asya ve Afrika coğrafyasında büyümek var. Günümüzde yatırımcılar birden çok tedarikçiyle çalışmak yerine onlara bütün çözümleri tek elden sunan, güvenilir, işini bilen tedarikçilerle çalışmak istiyor. Biz de Ensar Endüstri olarak bunu sağlayabilecek deneyim ve uzmanlığa sahibiz. Rakiplerimizden farklı olarak sadece bisküvi, kakao kaplamalı sos dolgulu kek, gofret, kraker, çikolata, marshmallow ve kremalı sandviç üretim tesisleri kurmak yerine hazırlık mutfakları ve paketleme makinelerini de sağlayarak komple anahtar teslim atıştırmalık üretim tesisleri kuruyoruz. Üstelik bu tesislerin hammadde tedarikinden reçete ve formülasyon desteğine, üretim elemanlarının eğitimi, maliyet analizleri, paketleme malzemeleri, laboratuvar ekipmanları ve analizlerine kadar ihtiyaçlarının tümünü de sağlayabiliyoruz.”

Kontrol edin

idmmaa

155 milyar dolarlık buğday ve 5 milyar dolarlık un pazarın teknolojisi İstanbul’da görücüye çıkıyor

  155 milyar dolarlık buğday, 400 milyar dolarlık yem ve 5 milyar dolarlık un pazarının …