Barilla’da Büyük Atama

Barilla bünyesinde gösterdiği 10 yıllık başarılı performansının ardından Güneş Karababa, Büyük Çin Bölgesi’nin başına atandı.

barilla10 yıllık başarılı performansıyla Barilla Gıda’yı Türkiye pazarında her yıl pazarın üzerinde büyüten ve şirketin cirosunu 3 katına çıkaran Güneş Karababa, 1 Ağustos 2017 tarihinden itibaren AAA Bölgesi Başkan Yardımcısı olarak Büyük Çin Bölgesi’nin başına atandı. Temmuz 2007’den beri Barilla Türkiye’nin Genel Müdürlüğü’nü, 2014’ten bu yana ise Barilla Asya, Afrika, Avustralya bölgesinin Başkan Yardımcılığı’nı yürüten Güneş Karababa, 10 yıllık başarılı performansının ardından Büyük Çin Bölgesi’nin başına atandı. Hayata geçirdiği güçlü strateji ile Barilla’yı Türkiye’de liderliğe taşıyan Karababa, tüketim alışkanlıkları ile en zor pazarlar arasında yer alan bölgede Çinlilere makarnayı sevdirecek.

ÇİN MAKARNA SATMAK İÇİN ZOR BİR BÖLGE
Güneş Karababa, yıllık 1,5 milyon ton noodle (kıvırcık erişte) tüketiminin gerçekleştiği, farklı tüketim alışkanlıklarıyla makarna satmanın oldukça zor olduğu Büyük Çin Bölgesi’ndeki yeni görevine 1 Ağustos 2017’de başlayacak.
Dünya çapında 28 tesiste ürettiği ürünleriyle her gün 100’ü aşkın ülkede milyonlarca sofraya ulaşan gıda devi Barilla’da Güneş Karababa’dan boşalan Türkiye Genel Müdürlük görevini ise 1 Eylül 2017’den itibaren Barilla’nın İtalya’da Müşteri Hizmetleri Başkan Yardımcılığı ve Satış Direktörlüğü’nü yürüten Piero Mirra devralacak.

Kontrol edin

pakdemirli

Buğday ve arpada prim desteği yüzde 100 artırıldı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, arpa ve buğdayda 5 kuruş olan prim desteğini, önümüzdeki …