Bühler’in mısır gevreği ve tahıllı bar çözümü | BBM Magazine

Bühler’in mısır gevreği ve tahıllı bar çözümü

Tahıl veya kuruyemişlerden tahıllı bar ve bisküviye kadar birçok üründe entegre üretim çözümleri sunan Bühler, atıştırmalık alanındaki rekabetini gözler önüne serdi.

BUHLER

Bühler, 4-7 Mayıs tarihleri arasında Almanya’da gerçekleştirilecek olan Interpack Ticaret Fuarı’nda bisküvi ve atıştırmalık alanındaki yetkinliğini gösterecek. Şirket, müşterileri için üzeri kaplı ürünlere, tahıl gevreği ve tahıllı barlara yönelik tam entegre üretim çözümleri sunuyor. Ham maddeleri, şekli ve tadı ne olursa olsun, ister üzeri çikolata ile kaplanmış ister kaplanmamış olsun, Bühler’in çözümleri, son ürünlerin tüm çeşitlerini kapsıyor. Teknoloji lideri Bühler, yerel pazara dair kapsamlı bilgisi ve tercihleri ile müşterilerinin kendilerine fark katabilmeleri için yenilikçi ürün ve tariflerin geliştirilmesinde müşterilerine destek oluyor. Bühler’in ticaret fuarında gösterdiği çözümler, hamurun hazırlanmasından şekil vermeye, soğutmaya ve ürünleri kaplamaya kadar tüm önemli prosesleri kapsıyor.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, BESLENME, GIDA GÜVENLİĞİ VE NESNELERİN İNTERNETİ
Fuar sırasında düzenlenecek olan 2017 Bühler Ağ Kurma Günleri, gıda işleme endüstrisini oldukça etkileyen dört temel konuyu ele alacak: sürdürülebilirlik, beslenme, gıda güvenliği ve nesnelerin interneti. Değer zinciri boyunca gerçekleştirilen 20 inovasyon, uzman konuşmacılar, yan etkinlikler ve Bühler’in ev sahipliğini yapacağı akşam yemeği de etkinliğin dikkat çeken detayları arasında yer alıyor.

Kontrol edin

e26f2a3e85edbae6a138bf5dcfb89a1dbc810012fa5b7efb42a7b5a9997711a3

MEDITERRA CAPITAL, PİZZA PİZZA’YI SATIN ALDI

Türkiye’de özellikle gıda alanındaki yatırımlarına devam eden girişim sermayesi fonu Mediterra Capital, Türk pizza restoran …