‘Academia Barilla’ makarnaları Türkiye’de

Gıda devi Barilla, İtalya’nın en özel buğdayı ile ürettiği en iyi makarnası Academia Barilla serisini Türkiye’de satışa sundu. Barilla tarafından Parma’da kurulan Academia Barilla ile aynı ismi taşıyan yeni seri 5 farklı çeşidi ile tüketicilere sunuldu.

arbellaacademiaDünyanın lider makarna üreticisi Barilla, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. İtalya’da Barilla’ya özel olarak ekilen en yüksek kalitedeki ‘Aureo’ buğdayı ile üretilen Academia Barilla makarna serisi Türkiye’de satışa sunuldu. Geleneksel bronz kalıp yöntemi ile üretilen, yüksek miktarda kaliteli protein içeriği ve al dente kıvamı ile öne çıkan Academia serisi, 5 çeşidi ile tüketiciler için alternatif yaratacak. İtalyan gastronomi kültürünün tüm dünyaya tanıtılması, geliştirilmesi ve Akdeniz mutfağının kültürel mirasını korumak için Barilla tarafından Parma’da kurulan Academia Barilla ile aynı ismi taşıyan yeni seri, İtalyanların en çok sevdiği 5 makarna çeşidiyle üretildi.

İTALYA’NIN ÖZEL BUĞDAYI İLE ÜRETİLDİ
Sadece Barilla için ekilen İtalya’nın en özel buğdayı ‘Aureo’ ile üretilen Academia Barilla serisi, “Mükemmelliğe alışacaksınız” sloganı ile makarna severlerin beğenisine sunuldu. Yüksek miktarda kaliteli protein içeriği ile öne çıkan yeni seri, gurmelerden ve şeflerden de tam not aldı. Geleneksel bronz kalıp yöntemi ile üretilen Academia Barilla, pürüzlü yüzeyi sayesinde, hazırlanan sosların makarna ile çok daha iyi bütünleşmesini sağlıyor. Al dente kıvamı ile gurme makarna deneyimlerinin vazgeçilmezi olacak yeni seri, spaghetti, linguine, penne rigate, fusilli ve orecchiette çeşitleriyle Türkiye’de raflardaki yerini aldı.

Kontrol edin

koenig bauer

Alman Koenig & Bauer, Duran Makina’yı aldı

Koenig & Bauer, Duran Makine’nin klasör yapıştırıcı işinin yüzde 80’ini devralarak Koenig & Bauer Duran …