45 yıllık Filiz Makarna özel harmanıyla yenilendi

Filiz Makarna, kuruluşunun 45’inci yılında yenilendi. Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirilen tüketici araştırmaları ve Ar-Ge çalışması sonucu geliştirilen özel harman Filiz, dokusu, pişirme kalitesi ve kıvamıyla öne çıkıyor.

filiz_makarna_ozelharmanTürk mutfağının sevilen markası Filiz, 45’inci yılında makarnanın kalitesini ve lezzetini bir adım öteye taşıdı. Kuruluşundan günümüze ürünleriyle makarna sektöründe ilkleri gerçekleştiren Filiz; içeriğinden ambalajına, baştan aşağı yenilendi. Türkiye genelinde gerçekleştirilen tüketici araştırmaları ve bir yıllık Ar-Ge çalışması sonucu Filiz, özel harmanlı yeni lezzetine kavuştu.

Önemli bir yatırımla makarnanın kalitesini yükselten Filiz, Anadolu’nun dört bir yanında çiftçilerin özenle yetiştirdiği en kaliteli buğdayları yeni özel harmanda buluşturdu. Dokusu, pişirme kalitesi ve kıvamıyla öne çıkan yeni Filiz’in özel harmanı, Türkiye’nin dört bir yanında yapılan testlerde tüketicilerin büyük beğenisini kazandı.

Bolu’da üretimini gerçekleştirdiği ürünleriyle yarım asra yakın süredir sofralara lezzet katan Filiz’in spagettiden erişteye, fiyonktan boncuğa, kalemden kelebeğe, kuskustan yumurtalıya ve burgu makarnaya kadar tüm çeşitleriyle hem geleneksel hem de modern tariflere lezzet katacak. Makarnanın kalitesini ve lezzetini özel harmanıyla yükselten Filiz, yenilenen ambalajıyla da dikkat çekiyor.

filiz_makarna_ozelharman1

Kontrol edin

FRITSCH, MULTIVAC çatısı altına girdi

Türkiye’de yatırımları bulunan FRITSCH Grubu, paketleme devi MULTIVAC’ın çatısı altına girdi. Temmuz ayında FRITSCH Grubu’nu …